Zobacz wszystkie

Aktualności:

22.09.2018

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ROCZNY KURS JĘZYKA NORWESKIEGO OD PODSTAW !!  

21.08.2017

Informujemy, że od 20 sierpnia 2019 ruszają zapisy  na KURSY JĘZYKOWE w CJ PROGRESO. Zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godzinach od 16:00-18:00.

03.10.2015

TYLKO U NAS!!! KURSY JĘZ. ANGIELSKIEGO Z NATIVE SPEAKEREM!! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

26.09.2015

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MATURZYSTÓW I GIMNAZJALISTÓW NA KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO METODĄ KONWERSACYJNĄ.        

26.09.2015

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI W WIEKU 7-15 LAT NA KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO METODĄ KONWERSACYJNĄ !

LEKTORZY

CLAUDIO      JĘZYK HISZPAŃSKI

 

 

ELA           JĘZYK CHIŃSKI

 

Mam na imię Ela i jestem lektorką oraz tłumaczem języka chińskiego. W 2007 roku ukończyłam sinologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, a dwa lata później uzyskałam drugi tytuł magisterski na National Taiwan University. Moja własna, fasynująca przygoda z językiem chińskim sprawiła, że postanowiłam się nią podzielić z innymi. Podczas zajęć z języka chińskiego staram się przybliżać uczniom nie tylko język Konfucjusza, ale i historię i tradycję Chin. Podczas zajęć duża nacisk położony jest na sprawną komunikację w języku chińskim. Moim priorytetem jest, aby chiński z 'najtrudniejszego języka świata' stał się dla moich uczniów najciekawszym językiem świata.

 

PRZEMEK JĘZYK CHIŃSKI

 


 

Jestem nauczycielem języka chińskiego z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzę zajęcia indywidualne, w grupach, firmach oraz uczę Chińczyków języka polskiego. Wiek ucznia nie gra roli, gdyż najmłodszy uczeń miał 10 lat a najstarszy powyżej 50 lat. Pomimo młodego wieku, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy metodyczne oraz innowacyjne metody nauczania sprawiły, że moi uczniowie dostają się na sinologie na terenie całego kraju, na których bardzo dobrze sobie radzą; jak również bardzo wysoko zdają państwowy egzamin z języka chińskiego HSK.

 

 

PATRYCJA JĘZYK JAPOŃSKI

 

Nazywam się Patrycja. Studiowałam Japonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim i już w trakcie studiów zaczęłam udzielać korepetycji z języka japońskiego. Wszyscy uczniowie przeżyli i chyba nawet im się podobało:) Obecnie pracuję jako lektor oraz tłumacz. Jestem nieugięta w swoim uporze
nauczenia i wytłumaczenia, więc znajdę sposób na każdego. Języka japońskiego naprawdę da się nauczyć i naprawdę warto podjąć ten trud, aby móc nieco głębiej zanurzyć się w kulturę fascynującego kraju jakim jest Japonia. Na zajęciach przede wszystkim nauczymy się przełamywać swój wewnętrzny opór przed mówieniem po japońsku, bo najważniejsze jest to, żeby umieć się dogadać, a reszta przychodzi sama.

JONATHAN JĘZYK ANGIELSKI

 

My name is Jonathan and I am a native speaker at Progreso Language School. I am married and I have a six- year-old son. In my free time I like getting together with friends and going to the movies. I also like sport and working out at the gym. What I enjoy most is travelling because I believe that travel broadens the mind.

 

 

 


SVIETŁANA JĘZYK ROSYJSKI


 

Jestem Native Speakerem języka rosyjskiego. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Państwowym im. A. Puszkina w Brześciu, Wydział Filologiczny, Katedra Klasycznej i Współczesnej Filologii Obcej, specjalność nauczycielska, oraz studia nauczycielskie II stopnia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na Wydziale Filologicznym. Kilkakrotnie wyjeżdzałam do Rosji, na Ukrainę i Białoruś. Z wielką przyjemnością podzielę się z Państwem swoją wiedzą z zakresu języka i kultury rosyjskiej. Zapraszam!

 

 

KAROLINA JĘZYK ANGIELSKI/ JĘZYK FRANCUSKI

 

Mam na imię Karolina i od 6 lat jestem lektorką oraz tłumaczem języka angielskiego i francuskiego. Ukończyłam studia I i II stopnia na kierunku języki stosowane: język angielski i język francuski na Uniwersytecie Śląskim oraz język angielski w Centrum Szkolen Tłumaczeniowych TRANSLA na specjalizacji ekonomiczno-technicznej. Chciałabym się podzielić z uczniami CJ PROGRESO zdobytą wiedzą oraz swoim zainteresowaniem językami obcymi oraz pokazać im, że nauka języka obcego może być przede wszystkim przyjemnością:)