Zobacz wszystkie

Aktualności:

22.09.2017

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ROCZNY KURS JĘZYKA NORWESKIEGO OD PODSTAW !!  

21.08.2017

Rozpoczęły się zapisy na KURSY JĘZYKOWE w CJ PROGRESO. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00-19:00.

03.10.2015

TYLKO U NAS!!! KURSY JĘZ. ANGIELSKIEGO Z NATIVE SPEAKEREM!! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

26.09.2015

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MATURZYSTÓW I GIMNAZJALISTÓW NA KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO METODĄ KONWERSACYJNĄ.        

26.09.2015

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI W WIEKU 7-14 LAT NA KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO METODĄ KONWERSACYJNĄ !

LEKTORZY

CLAUDIO      JĘZYK HISZPAŃSKI

 

ELA           JĘZYK CHIŃSKI

Mam na imię Ela i jestem lektorką oraz tłumaczem języka chińskiego. W 2007 roku ukończyłam sinologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza, a dwa lata później uzyskałam drugi tytuł magisterski na National Taiwan University. Moja własna, fasynująca przygoda z językiem chińskim sprawiła, że postanowiłam się nią podzielić z innymi. Podczas zajęć z języka chińskiego staram się przybliżać uczniom nie tylko język Konfucjusza, ale i historię i tradycję Chin. Podczas zajęć duża nacisk położony jest na sprawną komunikację w języku chińskim. Moim priorytetem jest, aby chiński z 'najtrudniejszego języka świata' stał się dla moich uczniów najciekawszym językiem świata.

 

PRZEMEK JĘZYK CHIŃSKI

 


 

Jestem nauczycielem języka chińskiego z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzę zajęcia indywidualne, w grupach, firmach oraz uczę Chińczyków języka polskiego. Wiek ucznia nie gra roli, gdyż najmłodszy uczeń miał 10 lat a najstarszy powyżej 50 lat. Pomimo młodego wieku, doświadczenie zawodowe, przebyte kursy metodyczne oraz innowacyjne metody nauczania sprawiły, że moi uczniowie dostają się na sinologie na terenie całego kraju, na których bardzo dobrze sobie radzą; jak również bardzo wysoko zdają państwowy egzamin z języka chińskiego HSK.

 

MARTA JĘZYK JAPOŃSKI

Nazywam się Marta i jestem lektorką języka japońskiego. Ukończyłam japonistykę na Uniwersytecie Jagellońskim oraz roczny kurs językowo-kulturoznawczy na Uniwersytecie Chiba. Języki obce, z japońskim na czele, są moją pasją, którą staram się zaszczepiać u innych. Bardzo ważne jest dla mnie, żeby zajęcia były interesujące i żeby uczniowie przychodzili na nie z przyjemnością. Język japoński wcale nie jest taki trudny jak się wielu osobom wydaje ;)

PATRYCJA JĘZYK JAPOŃSKI

Nazywam się Patrycja. Studiowałam Japonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim i już w trakcie studiów zaczęłam udzielać korepetycji z języka japońskiego. Wszyscy uczniowie przeżyli i chyba nawet im się podobało:) Obecnie pracuję jako lektor oraz tłumacz. Jestem nieugięta w swoim uporze
nauczenia i wytłumaczenia, więc znajdę sposób na każdego. Języka japońskiego naprawdę da się nauczyć i naprawdę warto podjąć ten trud, aby móc nieco głębiej zanurzyć się w kulturę fascynującego kraju jakim jest Japonia. Na zajęciach przede wszystkim nauczymy się przełamywać swój wewnętrzny opór przed mówieniem po japońsku, bo najważniejsze jest to, żeby umieć się dogadać, a reszta przychodzi sama.

JONATHAN JĘZYK ANGIELSKI

My name is Jonathan and I am a native speaker at Progreso Language School. I am married and I have a six- year-old son. In my free time I like getting together with friends and going to the movies. I also like sport and working out at the gym. What I enjoy most is travelling because I believe that travel broadens the mind.

KC  JĘZYK ANGIELSKI

 

*KC Nwokoye is a Singer-songwriter and a Professional Communicator (M.Sc Professional Communications Management. Clark University Worcester Massachusetts, USA) He has extensive experience in teaching both nationally and internationally. *

Here's an insight to allow you learn more...

*LIFE O” LIFE! *Life is a complex reality with many shades of grey. Filled with surprises, strange encounters and the never ending search for self-fulfillment and growth. People come into our lives for a purpose, often times to teach us a lesson, allow us experience the bliss of love, or simply to elevate our knowlege. Like the popular saying goes ''*Knowledge is power''. *It does sound *cliche* doesn't it*?* I strive for this everyday whether it's exchanging knowledge, getting knowledge or simply sharing it. It's never too late or too soon to learn. As a teacher, that's the sheer gift I find delightful experiencing everyday with students. It's uplifting to see a student transform into a growing body of knowledge. That's the single most inspiring aspect of teaching for me. Utterly
remarkable!


*WHO ARE YOU: *I consider myself an Artist, an Educator and a human being capable of loving and deserving of love. As a recording Artist, when I'm not in the classroom, I'm in the studio booth recording a track or composing music as well as figuring out what lyrics and rhymes best suits the melody. I like to do what I love and that includes performing regularly. Just seeing the people light up when their favourite song is being sang does it for me. It's something I never take for granted. I'll never get used to it *smiles*


*PHILOSOPHY: *Hmm...one of the most important lessons I've learned in life is to live your best life always and never worry about *''murmurs'' *of the crowd. Be conscientious, know yourself, keep your integrity intact, and last but not the least, allow yourself to be happy and do your very best to attain it, do not be afraid to flourish!

For his music visit: www.kcnwokoyemusic.com

 


EDWARD JĘZYK ANGIELSKI

 

My name’s Edward, I am from Calabar, Southeastern Nigeria, and bordering Cameroon to the east.  After high school in Nigeria, I moved to Tallahassee in South Florida, where I lived and worked for 7 years and in 2000, I relocate to Krakow, Poland to start my study in AGH as an Environmental Engineer. I however, decided to stay over in Poland permanently in the summer of 2005 after my graduation from AGH because I enjoy the family focused culture that Poland offers, while living in a city deeply immersed in history.

CAREER

I am a native Speaker and Business English Teacher. I have been teaching English for 7 years. I love teaching because I feel happy when I see my student’s progress. I always put my very best to help my students become a confident English Speakers.  I have had the privilege to work with people from all over the world and if I managed to inspire someone to keep an open mind and learn, then I feel I have done something right. I am not perfect, but I try to do my best in teaching because I love it.

CUSTOMISED TEACHING SKILLS

Each person is unique and they learn in a different ways, so I take it personal to develop a special teaching style to meet student’s individual needs. In my teaching, I implement different set of skills and create learning programs that help students achieve their learning goals. I am not afraid to try something new as long as it helps my students learn. I believe that patience and hard work will always get positive results.

RESULTS ORIENTED

I completely understand the importance of setting goals. I try to exceed my student’s expectations by being flexible and by using top materials to make a language learning process fun and challenging. I enjoy helping others to achieve success.

AN OPEN MINDED AND POSITIVE ATTITUDE

I always strive to present a positive and professional attitude towards others. I believe that everyone should be treated with respect and dignity. I have worked with many different people and I have faced many challenges, but I was able to learn from them. I am open to change and confident in my ability to meet new challenges and grow in the process.

STRONG COMMUNICATION SKILLS

My extensive experience in a multicultural environment has taught me cultural awareness and sensitivity. It has enabled me to develop strong communication and listening skills. By listening to others, I am able to understand other people’s needs, which allows me to bring out solutions and to help them deal with their problems.


SVIETŁANA JĘZYK ROSYJSKI


 

Jestem Native Speakerem języka rosyjskiego. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Państwowym im. A. Puszkina w Brześciu, Wydział Filologiczny, Katedra Klasycznej i Współczesnej Filologii Obcej, specjalność nauczycielska, oraz studia nauczycielskie II stopnia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na Wydziale Filologicznym. Kilkakrotnie wyjeżdzałam do Rosji, na Ukrainę i Białoruś. Z wielką przyjemnością podzielę się z Państwem swoją wiedzą z zakresu języka i kultury rosyjskiej. Zapraszam!

 

 

KAROLINA JĘZYK ANGIELSKI/ JĘZYK FRANCUSKI

Mam na imię Karolina i od 6 lat jestem lektorką oraz tłumaczem języka angielskiego i francuskiego. Ukończyłam studia I i II stopnia na kierunku języki stosowane: język angielski i język francuski na Uniwersytecie Śląskim oraz język angielski w Centrum Szkolen Tłumaczeniowych TRANSLA na specjalizacji ekonomiczno-technicznej. Chciałabym się podzielić z uczniami CJ PROGRESO zdobytą wiedzą oraz swoim zainteresowaniem językami obcymi oraz pokazać im, że nauka języka obcego może być przede wszystkim przyjemnością:)

AGNIESZKA JĘZYK ANGIELSKI

Mam na imię Agnieszka, z wykształcenia i powołania jestem lektorem języka angielskiego, i to właśnie uczeniu poświęcam swoje życie. Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Śląskim- profil nauczycielski oraz kulturoznawczy. Już od 7 lat pomagam przeróżnym osobom opanować język królowej Elżbiety. Staram się, aby moje zajęcia nie tylko rozwijały u słuchaczy umiejętność komunikacji, ale też pokazywały kulturę krajów anglojęzycznych. Moją pasją jest komedia brytyjska- potrafię o niej rozmawiać godzinami, i chyba już wszyscy moi znajomi wiedzą, że nie ogranicza się ona tylko do Jasia Fasoli... Serdecznie zapraszam na moje zajęcia!:)


 

 


MONIKA JĘZYK NIEMIECKI/ JĘZYK WŁOSKI

Dla jednych Monia, Frau czy Signora Piaskowska, dla innych po prostu Monika. Rodowita Dolnoślązaczka, która przybyła na Śląsk jakieś sześć czy siedem lat temu, szczęśliwa żona :) i mama siedmioletniej Zosi, miłośniczka wszystkiego co włoskie, a w szczególności: gorącego słońca Italii, leniwej sjesty i dolce far niente, cykad na cyprysach, prawdziwego espresso, makaronu w 45 odmianach, neapolitańskich śpiewaków, weneckich gondolierów, antycznych ruin, pagórków Toskanii, szyku Armaniego i Versace, filmów Tornatore, ferrari i skuterów, a przede wszystkim włoskiej radości życia. W Centrum Językowym Progreso uczę dwóch najpiękniejszych języków świata: języka niemieckiego i języka włoskiego. Serdecznie zapraszam na moje lekcje.

 

KASIA JĘZYK NIEMIECKI

 

 

 

Mam na imię Kasia i z wykształcenia jestem nauczycielem języka niemieckiego. Język ten studiowałam w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych oraz na Uniwersytecie Śląskim. Mam doświadczenie w pracy z osobami w każdym przedziale wiekowym. Nauka języków obcych jest jednym z moich ulubionych zajęć. Aby móc wykorzystywać zdobytą wiedzę i ją poszerzać, pracuję również jako pilot wycieczek. Chciałabym pokazać innym osobom moje zainteresowanie językami obcymi i udowodnić, że język niemiecki ma więcej wspólnego z językiem polskim niż nam się wydaje. Zapraszam na moje zajęcia.